Úspěšný rozdělovač Gabotherm Push Fit v novém designu!

Gabotherm uvádí na trh novou generaci revolučního rozdělovače Gabotherm GTF-VSS Push Fit s průhlednými zásuvnými spoji, který je ideální pro mokrý systém podlahového vytápění Gabotherm 1.2.3. Používá se v kombinaci s polybutenovou trubkou d 15 x 1,5 mm a je vybavený zatahovacím systémem VSS (připojení topné trubky pomocí zatahovací spojky). Velkou výhodou zatahovací spojky je rychlá a snadná instalace bez použití nářadí. Pro dosažení dokonalé těsnosti zatahovacího kloubu je nutné použít podpěrné pouzdro GT-SH 15.

Gabotherm byl první značkou, která před více než 20 lety zavedla do svého systému rozdělovače s posuvnými spoji. Ty ve spojení s polybutenovou trubkou Gabotherm hetta d 15 × 1,5 mm a systémovou deskou vytvořily oblíbený a vysoce účinný systém Gabotherm 1.2.3 – mokrý systém pro podlahové vytápění a chlazení. Rozdělovače s násuvným připojením byly od počátku velmi oblíbené, zejména pro svou nepřekonatelnou rychlost a snadnou instalaci. Nyní, po více než 20 letech úspěšného provozu bez reklamací, dostaly nový design.

Průhledný vnější kryt spojky Push Fit Push Fit nyní umožňuje skvělou vizuální kontrolu hloubky zasunutí trubky:

  1. již není nutné měřit a označovat hloubku zasunutí trubky Gabotherm hetta d 15 x 1,5 do násuvného spoje
  2. je zajištěna maximální bezpečnost spoje

Rozdělovače slouží k propojení jednotlivých okruhů podlahového, stěnového a stropního vytápění a chlazení. Pomocí regulačních prvků lze nastavit a řídit průtoky v jednotlivých okruzích, a zajistit tak optimální tepelnou pohodu v interiéru.

K dispozici již od března 2022!