Průmyslové aplikace

Pro větší průmyslové aplikace je určen systém Gabotherm® BTA což je mokrý systém aktivace stavebních betonových konstrukcí. Slouží jak pro temperování i pro chlazení různých typů budov jako jsou například administrativní centra. Systém využívá principu akumulace, přesněji akumulačního objemu nosných betonových konstrukcí. Systém Gabotherm® INDUSTRY je vyvinutý pro tepelnou aktivaci podlahových ploch, obvykle betonových podlah bez podlahové krytiny. Ideální pro sklady nebo dílny.

Výhody systémů BTA a INDUSTRY:

  • Jednoduché a levné řešení bez nutné údržby otopných ploch, které nevytváří hluk
  • Vysoká tepelná stabilita objektu
  • Plná možnost využití akumulačních schopností budovy pro noční předchlazovaní, a tím možnost zmenšení instalovaného výkonu na zdroji chladu (dle typu budovy až o 40 %)
  • Životnost systému je srovnatelná se životností budovy
  • Zkracuje dobu výstavby – plastové potrubí pro vytápění a chlazení je vkládáno do stropů již ve fázi hrubé stavby při betonáži

 

VŠE O VYTÁPĚNÍ

Systémy pro průmyslové aplikace

Gabotherm® BTA – mokrý systém

Systém pro větší průmyslové aplikace, který slouží jak pro temperování, tak i pro chlazení různých typů budov jako jsou například administrativní centra. Systém využívá principu akumulace, přesněji akumulačního objemu nosných betonových konstrukcí. Hodí se pro hospodárné vytápění a chlazení, protože tepelná zátěž nebo tepelné ztráty je možné kompenzovat temperováním plochy stropu, pak jen zbývá zajistit hygienickou výměnu vzduchu větracím systémem.

 

NÁVRH SYSTÉMU ZDARMA

Mohlo by vás zajímat:

Gabotherm® INDUSTRY – mokrý systém

Systém vyvinutý pro tepelnou aktivaci podlahových ploch, obvykle betonových podlah bez podlahové krytiny. Systém nabízí maximum tvůrčí svobody v nejrůznějších objektech, jako jsou například sklady s obsluhou vysokozdvižnými vozíky, výrobní haly s lehkými nebo těžkými stroji nebo dílny všeho druhu. Požadavky na provozní nebo užitečné zatížení budovy použitelnost systému neovlivňují. Jedině tloušťka podlahové desky je variabilní a měla by být  dimenzována statikem.

 

NÁVRH SYSTÉMU ZDARMA

Mohlo by vás zajímat: