Gabotherm® představuje svoji novou tvář

Značka gabotherm® působí na českém a slovenském trhu již více než 25 let a představuje nejvyšší standard v oblasti nízkoteplotních plošných sálavých systémů. Na kvalitu jejich jednotlivých prvků (trubky, desky, rozdělovače a příslušenství) klademe ty nejvyšší nároky. Naši zákazníci se mohou spolehnout, že produkty značky gabotherm® splňují bez jakýchkoliv kompromisů ta nejnáročnější kritéria. Výhody našeho systému ocení nejen architekt a projektant, ale i montážní firma a konečný uživatel.

Po mnoha letech úspěšného působení na obou trzích jsme se ze strategických důvodů rozhodli pro refresh této značky. Refresh zahrnuje vytvoření moderního nadčasového designu, úpravu loga, vytvoření nové vizuální identity a doplnění komunikačních prvků, které značce gabotherm® dosud chyběly. Kromě interního přesvědčení hovořil pro nutnost změny i dosavadní vývoj značky. V centru našeho zájmu již není jen montážní nebo stavební firma, která produkty a systém gabotherm® montuje, ale také architekt, projektant a zejména konečný zákazník a jeho optimální vnitřní prostředí – ať už doma nebo v práci.

Prvním krokem byl monitoring a podrobná analýza vizuální identity společností na trhu. Sledovali jsme také, jak se uvedené společnosti prezentují, co o sobě říkají, s jakými barvami v rámci komunikace pracují. Na těchto základech jsme začali postupně připravovat budoucí vizuální a komunikační strategii. Na nové identitě značky gabotherm® s námi spolupracovala česká společnost MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ, která k celému projektu přistupovala maximálně profesionálně a s vítaným nadhledem. Naší snahou bylo vyhnout se obvyklým stereotypům našeho odvětví a běžně používanému stylu vizualizace a komunikace. Hlavním cílem bylo vytvořit něco zajímavého, profesionálního, ale zároveň jednoduchého, přehledného a praktického. V rámci nové vizuální identity byl připraven komplexní design manuál včetně těchto prvků: nové logo, ikona loga, fonty a barevná škála, styly schémat, grafik a fotografií a jejich konkrétní příklady použití.

Pro značku gabotherm® jsme vytvořili i novou samostatnou webovou stránku. Následovat bude vytvoření profilů na Facebooku a YouTube – zvlášť pro Českou republiku a pro Slovensko.