Bonus program Gabotherm – jedinečný nástroj pro váš úspěch

Používání výrobků Gabotherm se nyní vyplatí ještě více. Představujeme Bonus program Gabotherm – jedinečný nástroj pro váš úspěch.

Odměna za věrnost

Naši partneři jsou pro nás velmi důležití a zakládáme si na vzájemných vztazích. Dlouhodobé, stabilní a férové obchodní partnerství je základem našeho společného úspěchu. Z tohoto důvodu jsme rozšířili Bonus program WOLF o výrobky Gabotherm. Je šitý na míru našim partnerům, které chceme odměnit za jejich věrnost.

Bonus program Gabotherm je jedinečným nástrojem pro váš úspěch a výdělek. Pomůže vám zhodnotit vaše každodenní pracovní úsilí a získat konkurenční výhodu.

Velký výběr předmětů

Za zakoupené a zaregistrované produkty WOLF a Gabotherm sbíráte bonusové body. Za nasbírané body pak získáváte skvělé odměny – buď pro sebe, nebo pro své zákazníky. Všechny předměty jsou vybrány tak, aby co nejvíce podporovaly rozvoj vašeho podnikání. A aby byla naše nabídka stále atraktivní, budeme ji pravidelně měnit a doplňovat.

Využití výhod je snadné

Abyste získali přístup k výhodám, musíte se nejprve zaregistrovat na stránce Bonus programu Gabotherm. Poté můžete nakupovat produkty Gabotherm jako obvykle.

Chcete-li získat body za produkty, je důležité se pro ně zaregistrovat na stránce Bonus programu. Jednoduchý návod, jak to udělat, najdete na obrázku níže. Když nasbíráte dostatek bodů, můžete si za ně vybrat odměnu podle svých preferencí – reklamní a dárkové předměty.

infografika - návod, jak se zaregistrovat do Bonus programu Gabotherm

Body získáváte za nákup a registraci následujících produktů: trubky Gabotherm – polybutanové a polyethylenové, systémové desky Gabotherm, rozdělovače VSS a VSV.

Katalog produktů vždy po ruce

Bonusový program Gabotherm je součástí online ceníku a kompletního katalogu značek WOLF a Gabotherm. Kromě výhod bonusového programu získáte také okamžitý přehled o nabízených produktech, jejich ceníkových cenách a dostupnosti – rychle, přehledně a na jednom místě.

Podrobnější informace o bonusovém programu najdete v oficiálních podmínkách Bonus programu Gabotherm.